Pracuje w szkole od 2018 roku

Agnieszka Szreder

Przedszkole

Uczę najmłodszą klasę w naszej sobotniej szkole . Lubię czytać książki i zwiedzać ciekawe miejsca.

Pracuje w szkole od 2021 roku

Beata Nykiel

Klasa Pierwsza

Absolwentka Animacji Kultury i Filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Jako nauczycielka klasy pierwszej jestem zafascynowana rozwojem dziecka i kreatywnym uwalnianiem unikalnego potencjału. Moje pasje to fotografia, podróże i pisanie bajek. Na co dzień łączę pasje z pracą zawodową jako fotograf.

Pracuje w szkole od 2021 roku

Joanna Borysionek

Klasa Druga

Nazywam się Joanna Borysionek i jestem nową twarzą w szkole.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Lubię historię i sport. W wolnych chwilach czytam książki i zajmuję się rękodziełem.

Pracuje w szkole od 2019 roku

Katarzyna Zajko

Klasa Trzecia

Jestem nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego, oraz wychowania fizycznego.
W Polskiej Sobotniej Szkole uczę klasę 3 poranną oraz 2 klasę popołudniową .
Lubię aktywność fizyczną, podróże oraz czytać książki.

Pracuje w szkole od 2019 roku

Grzegorz Ostrożański

Klasa Czwarta

“Świeża krew” w Polskiej Szkole Sobotniej.
Widzący w dziecku nadzieję na lepszy świat . Sam ojciec trójki własnych pociech . Zainteresowany dumną historią Rzeczypospolitej i Kościoła Katolickiego. Miłośnik dzikiej przyrody i wydarzeń kulturalno- sportowych.

Pracuje w szkole od 2015 roku

Barbara Trzebiatowska

Klasa Piąta

Pracuje w szkole od 2014 roku

Piotr Kośla

Klasa Szósta

Wyksztalcenie: mgr Administracji, UMCS Lublin; studia podyplomowe: Nauczanie Jezyka Polskiego jako Obcego, PUNO Londyn; studia doktoranckie na PASSH, Londyn Współautor podręcznika “Legendy polskie na A2”
Zainteresowania: Zastosowanie gier i zabaw w edukacji, fotografia, historia ustroju państwa polskiego na przestrzeni wieków.

Pracuje w szkole od 2015 roku

Ewa Nalewajko

Klasa Siódma

Uczę w naszej szkole od 6 lat ,obecnie klasy:7 poranną i 4 popołudniową .
Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję , a najważniejszy jest dla mnie sukces moich uczniów .
Lubię aktywnie i kreatywnie spędzać czas wolny ,ciągle odkrywam nowe pasje…ostatnio nauczyłam się szydełkować.

Pracuje w szkole od 2020 roku

Marta Czarnecka

Klasa Ósma

Mam na imię Marta. Na co dzień uczę w przedszkolu, a w Polskiej Szkole prowadzę klasę ósmą.
Interesuje się historią, lubię czytać książki oraz jestem pasjonatką kotów.

Pracuje w szkole od 2003 roku

Izabela Kośla

Klasa GCSE/Koordynator Egzaminow GCSE i A-level

Pracuje w szkole od XXXX roku

Izabella Skrzypczak

Klasa A-Level

Nazywam się Izabella i jestem nauczycielem języka polskiego oraz kultury polskiej w Naszej Szkole.
Prowadzę zajęcia w klasach egzaminacyjnych (A-level), w klasach średniozaawansowanych oraz wspieram uczniów rozpoczynających naukę języka polskiego. Znam problemy studentów dwujęzycznych, gdyż wychowałam się w polsko-niemieckiej rodzinie, która była pełna różnorodności oraz wielu języków.
Moim hobby jest teatr (aktywnie oraz biernie) malarstwo, a przede wszystkim nauczanie, które dla mnie jest sztuką.

Pracuje w szkole od 2006 roku

Maria Andrych

Klasa A-Level

Pracuję w naszej szkole od 2006 roku niezmiennie od tylu lat , przygotowując klasy A-level do egzaminów z języka polskiego. Pracując w brytyjskim ,katolickim Collegu mam zaszczyt przygotowywać polskich studentów do egzaminów GCSE oraz A-level .
Kocham pracę z młodzieżą ,a moją pasją jest historia Polski i świata .
Gram na gitarze , śpiewam ,kocham zwierzęta. Oddaję moim uczniom całą swą wiedzę oraz siebie .Nie mogę uwierzyć ,że to już tyle pokoleń opuściło nasze mury a teraz nasi absolwenci uczą w Naszej Polskiej Szkole i zawsze chętnie tu wracają.