Szkoła Poranna

Żaneta Lejk

Przedszkole

Praca z dziećmi to nie tylko radość i satysfakcja, ale przede wszystkim pasja. Niezwykle ważne jest dla mnie rozbudzenie ciekawości i wyobraźni podopiecznych. Jestem osobą lubiącą nowe wyzwania, dlatego staram się, aby każdy dzień spędzony przez dziecko w szkole był dla niego przyjemnością mierzoną skalą uśmiechu. Moje ulubione motto Konfucjusza to “Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać- a zrozumiem i rozwinę skrzydła”.

Beata Nykiel

Klasa Pierwsza

Absolwentka Animacji Kultury i Filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Jako nauczycielka klasy pierwszej jestem zafascynowana rozwojem dziecka i kreatywnym uwalnianiem unikalnego potencjału. Moje pasje to fotografia, podróże i pisanie bajek. Na co dzień łączę pasje z pracą zawodową jako fotograf.

IMG-20210926-WA0000

Pracuje w szkole od 2018 roku

Agnieszka Szreder

Klasa Druga

Moja pierwsza praca, to Szkoła angielska, w której pracuje od 2011 roku. W Polskiej Sobotniej Szkole uczę klasę 2. Bardzo cieszą mnie sukcesy moich uczniów, zawsze staram się, aby moje lekcje były kreatywne i prowokując dzieci do własnego myślenia.

Katarzyna Zajko

Klasa Trzecia

Jestem nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego, oraz wychowania fizycznego.
W Polskiej Sobotniej Szkole uczę klasę 3 poranną oraz 2 klasę popołudniową .
Lubię aktywność fizyczną, podróże oraz czytać książki.

Grzegorz Ostrożański

Klasa Czwarta

“Świeża krew” w Polskiej Szkole Sobotniej.
Widzący w dziecku nadzieję na lepszy świat . Sam ojciec trójki własnych pociech . Zainteresowany dumną historią Rzeczypospolitej i Kościoła Katolickiego. Miłośnik dzikiej przyrody i wydarzeń kulturalno- sportowych.

Katarzyna Gazda

Klasa Czwarta

Pracuje w szkole od 1998 roku

Barbara Trzebiatowska

Klasa Piąta

,, Pasja to potężna moc, która pozwoli przezwyciężać wszystkie trudności. Jeśli kochasz to, co robisz, znajdziesz sens swojego życia – i nieważne co nim będzie, ważne, abyś robił to, co kochasz”.
Obecnie uczę klasę piątą poranną i popołudniową. Staram się łączyć pasję z nauczaniem.
Bardzo lubię podróżować i zwiedzać piękne, ciekawe miejsca. W wolnych chwilach czytam i maluję.

Pracuje w szkole od XXXX roku

Izabella Skrzypczak

Klasa Szósta

Nazywam się Izabella i jestem nauczycielem języka polskiego oraz kultury polskiej w Naszej Szkole.
Prowadzę zajęcia w klasach egzaminacyjnych (A-level), w klasach średniozaawansowanych oraz wspieram uczniów rozpoczynających naukę języka polskiego. Znam problemy studentów dwujęzycznych, gdyż wychowałam się w polsko-niemieckiej rodzinie, która była pełna różnorodności oraz wielu języków.
Moim hobby jest teatr (aktywnie oraz biernie) malarstwo, a przede wszystkim nauczanie, które dla mnie jest sztuką.

Pracuje w szkole od 2015 roku

Ewa Nalewajko

Klasa Siódma

Uczę w naszej szkole od 6 lat ,obecnie klasy:7 poranną i 4 popołudniową .
Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję , a najważniejszy jest dla mnie sukces moich uczniów .
Lubię aktywnie i kreatywnie spędzać czas wolny ,ciągle odkrywam nowe pasje…ostatnio nauczyłam się szydełkować.

Pracuje w szkole od 2020 roku

Marta Czarnecka

Klasa Ósma

Mam na imię Marta. Na co dzień uczę w przedszkolu, a w Polskiej Szkole prowadzę klasę ósmą.
Interesuje się historią, lubię czytać książki oraz jestem pasjonatką kotów.

Pracuje w szkole od 2014 roku

Piotr Kośla

Klasa Dziewiąta

Wyksztalcenie: mgr Administracji, UMCS Lublin; studia podyplomowe: Nauczanie Jezyka Polskiego jako Obcego, PUNO Londyn; studia doktoranckie na PASSH, Londyn Współautor podręcznika “Legendy polskie na A2”
Zainteresowania: Zastosowanie gier i zabaw w edukacji, fotografia, historia ustroju państwa polskiego na przestrzeni wieków.

Pracuje w szkole od 2003 roku

Izabela Kośla

Klasa GCSE

Koordynator Egzaminów GCSE i A-level

Wykształcenie: mgr Filologii Polskiej, Uniwersytet Gdański
Zainteresowania: literatura, cywilna historia II wojny światowej, psychologia rozwojowa.
Moje motto: “Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” W. Szymborska.

Pracuje w szkole od 2006 roku

Maria Andrych

Klasa A-Level

Pracuję w naszej szkole od 2006 roku niezmiennie od tylu lat , przygotowując klasy A-level do egzaminów z języka polskiego. Pracując w brytyjskim ,katolickim Collegu mam zaszczyt przygotowywać polskich studentów do egzaminów GCSE oraz A-level .
Kocham pracę z młodzieżą ,a moją pasją jest historia Polski i świata .
Gram na gitarze , śpiewam ,kocham zwierzęta. Oddaję moim uczniom całą swą wiedzę oraz siebie .Nie mogę uwierzyć ,że to już tyle pokoleń opuściło nasze mury a teraz nasi absolwenci uczą w Naszej Polskiej Szkole i zawsze chętnie tu wracają.

Szkoła Popołudniowa

Katarzyna Zajko

Klasa Trzecia

Jestem nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego, oraz wychowania fizycznego.
W Polskiej Sobotniej Szkole uczę klasę 3 poranną oraz 2 klasę popołudniową .
Lubię aktywność fizyczną, podróże oraz czytać książki.

Pracuje w szkole od 1998 roku

Barbara Trzebiatowska

Klasa Piąta

Pracuje w szkole od 2015 roku

Ewa Nalewajko

Klasa Szósta

Uczę w naszej szkole od 6 lat ,obecnie klasy:7 poranną i 4 popołudniową .

Pracuje w szkole od XXXX roku

Izabella Skrzypczak