6 Oliver Grove

London SE25 6EJ

kontakt@szkola-croydon.co.uk

07578781570 (w soboty 09:30 - 13:00)

Spotkanie z Krzystofem Zanussim

W sobotę, 17 marca bieżącego roku, uczniowie najstarszych klas mieli zaszczyt wziąć udział w spotkaniu z Krzysztofem Zanussim, które odbyło się w Ambasadzie RP w Londynie. Krzysztof Zanussi uważany jest za jednego z najwybitniejszych reżyserów polskiego kina. Jego filmy odznaczają się niezwykłą oryginalnością, są zawsze przepełnione refleksją i trafną obserwacją. Reżyser porusza w nich problematykę moralną, psychologiczną, ukazuje życie wewnętrzne bohaterów.
Reżyser zafascynował młodzież swoją pasją oraz przepięknymi opowieściami ze swojego bogatego życia. Zadziwił wszystkich ogromną pokorą, skromnością oraz witalnością mimo 78 lat życia. Na koniec mieliśmy okazję porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z panem Krzysztofem Zanussim. To wydarzenie zostanie w pamięci młodzieży na całe życie i zachęci do zapoznania się z jakże bogatą filmografią znakomitego reżysera.

Ruszyły zapisy na rok 2024/25:

12.03.2024 – obecni uczniowie naszej szkoły i ich rodzeństwo rozpoczynające naukę w nasze szkole.
01.04.2024 – dzieci do tej pory nieuczące się w naszej placówce.

Zmianie uległa kwota opłaty za czesne. Kwotę czesnego, jak i kryteria przyjmowania uczniów, znajdą Państwo w zakładce: Procedury Zapisów i Opłaty.