Bal Wszystkich Świętych. Anno Domini 2022

Nasza alternatywna, zgodna z duchem chrześcijańskiego życia oferta zoorganizowania Balu Wszystkich Świętych wypadła okazale.

Zresztą jak mogło być inaczej, przy takiej licznej inwazji Świętych w naszej szkole!

Pomysł Zarządu Szkolnego jako przeciwaga do mrocznej popkultury jest bardzo potrzebnym wzorcem nam wszystkim.
Nie udałby się, gdyby nie poświęcenie i zaangażowanie Rady Rodziców. Bez nich organizacja Balu Wszystkich Świętych byłaby niemożliwa do zrealizowania przy tak wielkim zainteresowaniu.

bal wszystkich swietych 2022 zdjecie 2
bal wszystkich swietych 2022 zdjecie 4
bal wszystkich swietych 2022 zdjecie 6

Serce biło radośnie widząc ogromną ilość pozytywnych, uśmiechniętych twarzy.

Postawa, zaangażowanie uczniów ze średnich i starszych klas przy malowaniu twarzy, podczas warsztatów plastycznych godna podziwu.

Bardzo cieszy nas postawa tłumnie przybyłych parafian na Olivier Grove 6.

Po prostu, Jesteśmy Jedną Wielką Rodziną i trzymajmy sztamę ze Świętmi, prosząc o wsparcie modlitewne dla nas wszystkich na Olivier Grove 6.

bal wszystkich swietych 2022 zdjecie 8
bal wszystkich swietych 2022 zdjecie 7

Z Wyrazami Szacunku
Grzegorz Ostrożański
Koordynator Balu Wszystkich Świętych.