Pierwsza Zabawa Taneczna zorganizowana przez Radę Rodziców

Pomysł utworzenia w szkole Rady Rodziców okazał się nie tylko bardzo ważną sprawą w rozwoju naszej szkoły, ale też mądrym i potrzebnym przedsięwzięciem.

Zaledwie w niecałe dwa tygodnie od powołania tegorocznych członków RR, wybrani przedstawiciele klas z poświęceniem i ogromnym zaangażowaniem przystąpili do działania.

Szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie zorganizowaliśmy zabawę taneczną.

Bilety na październikową imprezę rozeszły się jak „świeże bułeczki” i na tydzień przed zostały w całości wykupione, wręcz ich zabrakło.

Dodatkową atrakcją stała się loteria fantowa obficie zaopatrzona trunkami ze wszystkich stron świata. Dziękuję bardzo wszystkim osobom, które wsparły to przedsięwzięcie ofiarowując te fanty, tak bogatego odzewu się nie spodziewaliśmy.

Tu również składam ogromne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy wsparli naszą inicjatywę przynosząc produkty na szwedzki stół, dziękuję również gościom za udział w zabawie, to dzięki wspólnemu działaniu całkowity dochód z niej wyniósł £1308.

Pełen dochód przeznaczamy dzieciom i młodzieży ze szkolnych murów Olivier Grove 6.

Zabawa taneczna była więc niewątpliwie wielkim, efektywnym sukcesem!!!

Dlaczego tak uważam?

Dlatego, że zdecydowana większość gości z zainteresowaniem oraz szczerością pytała się: „Kiedy następna?! „

Jeszcze raz dziękuję! Za zaangażowanie, pomoc, poświęcenie czasu, hojność, obecność i radość na twarzach podczas tego wydarzenia.

Bal Rady Rodziców 2
Bal Rady Rodziców

Z Wyrazami Szacunku
Henryk Skrzyniarz
Przewodniczący Rady Rodziców

PS. Nie zapominamy również o sponsorach tej imprezy: Leśnej Chacie i Polish Village Bread, ogromne podziękowania dla Nich.