Dywizja gotowa na wojaże

egoroczne zawody w Misia Wojtka były absolutnym rekordem pod względem liczby uczestników.

Odważną walkę o zaszczyt reprezentowania naszej 72-letniej placówki w międzynarodowych rozgrywkach Misia Wojtka podjęło aż 43 uczennic i uczniów.

Pierwsze zmagania rozpoczęły się już w maju pośród klas: piątkowej i sobotnich popołudniowych. Natomiast kulminacyjny moment wyłonienia najlepszej ósemki rozstrzygnął się w ostatnich dwóch tygodniach.

Wewnátrzszkolne eliminacje do trzeciej edycji misia wojtka

Finalnego dnia 25 września emocje wśród graczy sięgnęły zenitu. Od wielkiej, niepohamowanej radości, po płacz z powodu niewykorzystanej szansy.

Ogromem sportowych przeżyć, jakich byliśmy świadkami, możemy śmiało obdarzyć dodatkowo dobrych kilka kolejnych wydarzeń w murach Olivier Grove 6.

Ponadto Wielki Finał odbył się dnia 25 września, a jest to ważna data dla naszej szkoły, gdyż o tej porze, 4O1 lat temu, „odszedł na wieczną wartę” patron uczelni, genialny hetman Karol Jan Chodkiewicz.

Pewnie duch wielkiego wojownika, jego hetmańska siła towarzyszyła pośród uczestników decydującej batalii o końcowe wyłonienie czterech najlepszych par.

Tak się stało!!!

Więc pozostało nam wszystkim życzyć im odwagi, genialnego planu starcia i nieomylnej strategii. Przede wszystkim módlmy się za naszą hetmańską dywizję z Olivier Grove 6.

Niech ich huzarskie szarże od Buzułuku po Edynburg przysporzą jak najlepsze kolekcje kart. Ku Chwale Naszej Szkoły!! Po Wieczną Sławę Naszych Hetmańskiej Dywizji!!!

Wewnátrzszkolne eliminacje do trzeciej edycji misia wojtka

Oto skład husarskiej kawalerii:

• Bamber Matylda
  • Layzel Amelia
  • Jaworski Oliwier
  • Karna Julia
  • Kiedrowska Pola
  • Mąkosza Zofia
  • Słonina Julia
  • Wolnik Julia

Wspierajmy ich Drodzy Rodzice i Opiekunowie.

Wewnátrzszkolne eliminacje do trzeciej edycji misia wojtka

Tak mocną ekipę zawdzięczamy właśnie wam, gdyż bez was nie byłoby solidnego przygotowania. A co dopiero sprawnego przebiegu eliminacji.

Wielki szacunek i wdzięczność należą się:

Paniom: Bożenie Lingo, Ewelinie Mąkoszy, Annie Karnej, Darii Filipowicz, Anecie Słoninie, Kamili Wolnik.

Panom: Bartłomiejowi Wolnikowi, Bartłomiejowi Karnemu Krzysztofowi Mąkosze.

Swoją ofiarną, społeczną pracą przyczyniacie się do rozwoju szkołę. Dziękujemy.

Fotorelację z wewnątrzszkolnych eliminacji znajdą Państwo  >>TUTAJ<<

Z Wyrazami Szacunku