6 Oliver Grove

London SE25 6EJ

kontakt@szkola-croydon.co.uk

07578781570 (w soboty 09:30 - 13:00)

‘Dziatwa z 6 Oliver Grove nie gęsi, swój jezyk zna’

Obecny rok szkolny jest naznaczony cyklem rozgrywek dotyczącym umiejętności poprawnego pisania.

Pragniemy, drodzy rodzice i opiekunowie, podnieść poziom gramatyki, oraz poszerzyć zakres znajomości polszczyzny wśród naszych uczniów, stąd pomysł całorocznego turnieju ‘Liga Dyktanda 2022/23’. Rozkład terminu kolejek pisania dyktanda znajdziecie państwo pod tym linkiem.

Mamy głęboką nadzieję, że realizacja planu przyniesie zamierzone cele; podniesienie poziomu znajomości ortografii i gramatyki języka polskiego. Uczniowie, którzy uzyskają najlepsze wyniki, wezmą udział w ogólnokrajowym, prestiżowym konkursie: ‘Polonijna Olimpiada Ortograficzna 2023’ w Grays.

Bardzo proszę zapoznać się z regulaminem naszych wewnątrzszkolnych igrzysk. Został on klarownie opracowany przez panią dyrektor Ewę Nalewajko oraz panią wicedyrektor Martę Czarnecką w poprzednim roku. Dobrych zasad się nie zmienia, dlatego też z ustalonych przepisów skorzystamy w tegorocznym cyklu dyktand. Szczegóły znajdują się tutaj.

Życzmy naszej zdolnej młodzieży ‘połamania piór’.

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Ostróżański i Izabela Skolimowska – Ballabani
Organizatorzy

Ruszyły zapisy na rok 2024/25:

12.03.2024 – obecni uczniowie naszej szkoły i ich rodzeństwo rozpoczynające naukę w nasze szkole.
01.04.2024 – dzieci do tej pory nieuczące się w naszej placówce.

Zmianie uległa kwota opłaty za czesne. Kwotę czesnego, jak i kryteria przyjmowania uczniów, znajdą Państwo w zakładce: Procedury Zapisów i Opłaty.