“Venimus, vidimus Campitudor vicit”

“Drodzy Rodzice i Opiekunowie
Nasi serdeczni kibice”

Znakomita para :Zosia Makosza( VI klasa) i Adaś Stefaniuk( V klasa) wygrała w Turnieju Czwartaków.Reprezentując szkołę pokonali drużyny z Liverpoolu i Edynburga!

Oto dokładna grupa Czwartaków z sędzią, których przywitał🤝 sam Miś Wojtek 🐹.

Czwartek Czwartaków- Sędzia, Mateusz Marek, IPN, Polska

Akademia Języka Polskiego im. gen. Stanisława Maczka, Szkocja – NIEDŹWIEDZIE Z EDYNBURGA

Polska Szkoła Sobotnia im. Karola Chodkiewicza pod patronatem im. Św. Jana Pawła II, South Norwood, Anglia – HETMANI Z UK

Polska Sobotnia Szkoła im. Jana Pawła II w Liverpoolu Banks Road, Anglia – ORŁY Z LIVERPOOLU

Tak udany występ kończący udział szkoły w międzynarodowej rywalizacji, ba międzykontynentalnych zmagań jest wspaniałym sukcesem .Chciałoby się , rzec :”Nie ważne jak się zaczyna.Ważne jak się kończy!👌”.Tym bardziej, że dzielną grę Adasia i Zosi oglądała rekordowa ilość rodzin, co zauważyli sami organizatorzy olimpiady “Misia Wojtka”.
Nam kibicującym przysłali z pola bitw iście wiktoriańskie przysłowie :” Venimus,vidimus,Campidutor 💪vicit”.Tacy są nasi Hetmani🇵🇱 :Zosia i Adaś.💥.