„Wesoły nam dzień w szkole nastał…”

Dzięki pomysłowej i twórczej pani nauczyciel Joanny Borysionek nastał w szkole nadwyraz ciekawy dzień.Sobotnie zajęcia pełne kulinarnych arcydzieł zagościły na specjalnie wydzielonych stołach.
Dzieci z najmłodszych klas: zerówki, pierwszej i drugiej, pod opieką trzech, o niespożytych siłach, nauczycielek: pani Agnieszki Szreder (O klasa), Beaty Nykiel (1 klasa) oraz wspomnianej wyżej pani Joanny (2 klasa) dokonały kulinarnych cudów.
Jak na Wielkanoc przystało!!
Nasze skarby udowodniły swoje nieograniczone talenty. Ich zaangażowanie, inwencja, czy kreatywność tworzenia wielkanocnych sałatek sprawiła ogromną radość nam wszystkim, przebywającym w szkolnych murach. Po prostu czuć było przedświąteczną, wielkanocną atmosferę.
I właśnie o to chodziło !!! Prawdziwie chrześcijańska radość wielkanocna nastała w Sali Parafialnej zbudowanej na tysiąclecie Chrztu Polski – w 1966 roku.
Optymizm „nie z tej ziemi” wśród fantazyjnych kompozycji sałatkowych autorstwa najmłodszych uczniów. Takiej pogody ducha wraz z pełnym brzuszkiem życzmy sobie w każdą sobotę na Olivier Grove 6.
Spójrzcie na zdjęcia Drodzy Rodzice i Opiekunowie dzielnych pociech.

Autorzy:
Joanna Borysionek