Dzień Matki i Dzień Dziecka 2020

Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie-J. Moyes.

Kochane Mamy!

Nie ma Dnia Dziecka bez Dnia Matki. Nie ma szczęśliwego domu bez kochającej rodziny i waszej obecności.
My- dzieci, dziękujemy wam za wszystko. Za to, że zawsze jesteście po naszej stronie. Kiedy burza, kiedy wiatr, kiedy słońce świeci-jesteście.
Dziękujemy wam za to, że chronicie nas od złego i jak anioł stróż strzeżecie, aby nic nam się nie stało. To dzięki wam mamy swoje prawa. Możemy chodzić do szkoły, bawić się, poznawać przyjaciół. Możemy żyć i cieszyć się życiem.

Dzieci!
Miłość do was daje nam siłę. Dla was walczyłyśmy z przeciwnościami losu. Z nadludzką siłą szłyśmy pod wiatr, w wielkiej burzy i prażącym słońcu. Jesteście przyszłością tego świata. Wierzymy w wasze możliwości i kochamy was miłością bezwarunkową. Było warto.

Pamiętamy o tych nieobecnych i modlimy się za nich. Dziękujemy za każde dziecko i każdą mamę. Jesteśmy dumni, że tworzycie z nami ten świat.

Dyrekcja oraz Nauczyciele.