Konkurs kartek świątecznych Polskiej Macierzy Szkolnej

W tym roku po raz pierwszy, Polska Macierz Szkolna, zorganizowała konkurs na kartkę świąteczną.

Wszystkim wygranym szczerze gratulujemy, natomiast szczególnie cieszą nas sukcesy naszych uczniów.
W gronie wyróżnionych znalazły się :
Tosia Kopeć, uczennica klasy piątej;
Blanka Piechnik, uczennica klasy piątej.

Pozostajemy pod wielkim wrażeniem zdolności artystycznych laureatów. Jesteśmy przekonani, że komisja miała nie lada wyzwanie wybierając zwycięzców wśród tak wielu wyjątkowych zgłoszeń konkursowych.
Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani wynikiem tegorocznego konkursu, pod tekstem zamieściliśmy link do wydarzenia.
Uważamy, że kartki naszych uczennic zaslugują na wyjątkową prezentację, stąd też pozwoliliśmy sobie na zaprezentowanie rękodzieł w tym artykule.
Wszystkim uczniom, którzy wzieli udział w konkursie – serdecznie gratulujemy. Pamiętajcie, że za rok również mamy święta Bożego Narodzenia i okazję to stworzenia wyjątkowych życzeń. Proszę się nie poddawać.