Konkurs „Polska w Twoim Domu”

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice i Opiekunowie!

Oskar Rosłaniec, wasz kolega z klasy 4 (obecnie 5), wziął udział z wielkim konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej! Konkurs odbył się w ramach akcji „Polska w Twoim domu”.

Oskar zajął pierwsze miejsce w turnieju pt. „Moje najciekawsze spotkanie z Polską online” (kategoria: Historia), w przedziale wiekowym 7-13 lat. To wielkie zwycięstwo naszego ucznia, a przede wszystkim wyróżnienie na tle aż 172 innych prac z 32 krajów!

Oto oficjalne wyniki konkursu.

Kategoria: Historia:

I miejsce – Oskar ROSŁANIEC, praca zgłoszona przez Ambasadę RP w Londynie;

II miejsce – Andrii HLODIA, praca zgłoszona przez KG RP w Łucku;

III miejsce – Adam MICHAELSON, praca zgłoszona przez Ambasadę RP w Londynie;

Wyróżnienie: Wiktoria RYBKA, praca zgłoszona przez Ambasadę RP w Bukareszcie.

Laureaci w grupie wiekowej od ukończenia 7 lat do ukończenia 13 lat otrzymają nagrodę rzeczową, a osoby wyróżnione nagrodę książkową.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach i wiary we własne możliwości. Możemy? Tak!

Dziękujemy!