6 Oliver Grove

London SE25 6EJ

kontakt@szkola-croydon.co.uk

07578781570 (w soboty 09:30 - 13:00)

SZKOŁA „WIERSZOWISKIEM” STOI”: Scena 2 – Kapitalne Rozwinięcie Maksymiliana

Świetny początek jubileuszowej edycji „Wierszowiska” zdołał jeszcze lepiej rozwinąć Maksymilian Zborowski. Kolega Amelki wystąpił tuż zaraz po niej z bardzo ciekawym repertuarem o Koziołku Matołku. I był to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę ”!

Powszechnie znaną bajkę Kornela Makuszyńskiego, nasz niezmiernie utalentowany uczeń zaprezentował się znakomicie. Szczególnie urzekł sędziów oraz widownię swą swobodną, opanowaną, a przede wszystkim wciągającą nas odbiorców zmienną barwą głosu raz po raz wspaniale udając bohatera „120 przygód”.

Co więcej, świetnie ujął widowiskową prezentacją szacowne grono sędziów. Maksymilian poszedł więc za ciosem, podwyższając i tak już wysoko podniesioną poprzeczkę, którą osiągnęła jego koleżanka. Kapitalny występ został sowicie nagrodzony brawami. Naprawdę było za co!!! Przecież nie jest łatwo stanąć na deskach teatru przed wypoczętymi, skupionymymi odbiorcami. Zdolny synek państwa Zborowskich był jednym z pierwszych przedstawiających swój artystyczny program. Wyobrażacie sobie drodzy czytelnicy, w jakim stanie napięcia musiał być ledwo 9- letni chłopiec? Jednak dopiął swego!!!
Tworząc kapitalne kilkuminutowe artystyczne przedstawienie!!

WhatsApp Image 2021-10-31 at 16.18.47

Po występach około trzydziestu utalentowanych dzieci w kategorii wiekowej 7- 9 lat doszło do kilkunastominutowej przerwy na obrady jury. I wiecie co się stało?!

Skład sędziowski postanowił przeznaczyć specjalną nagrodę -WYRÓŻNIENIE – naszemu MAKSYMILIANOWI!!!!! W dodatku podczas okrągłego X – tego wydania festiwalu „Wierszowsko 2021”. Czyż to nie piękne chwile życia- nas: rodziców, nauczycieli i szkolnych dzieci- herosów ?

MAKS DZIELNY RYCERZU WIDOWISKA
„Podjąłeś rzuconą rękawicę, zdobywając chwałę i zaszczyt WYRÓŻNIENIA”!!!

Post Scriptum

Maksymilian Zborowski własną ciężką pracą służy innym. Przeciera szlaki, toruje drogi pozostałym kolegom i koleżankom ze szkoły.

Chwała Bogu za takiego Z-U-C-H-A ‍️!!!!

Autorzy:
Barbara Trzebiatowska
Grzegorz Ostrożański

Ruszyły zapisy na rok 2024/25:

12.03.2024 – obecni uczniowie naszej szkoły i ich rodzeństwo rozpoczynające naukę w nasze szkole.
01.04.2024 – dzieci do tej pory nieuczące się w naszej placówce.

Zmianie uległa kwota opłaty za czesne. Kwotę czesnego, jak i kryteria przyjmowania uczniów, znajdą Państwo w zakładce: Procedury Zapisów i Opłaty.