6 Oliver Grove

London SE25 6EJ

kontakt@szkola-croydon.co.uk

07578781570 (w soboty 09:30 - 13:00)

Wizyta Świętego Mikołaja

W sobotę, 7 grudnia, szkołę odwiedził tajemniczy gość. Scena zamieniła się w bożonarodzeniową scenerię,której pozazdrościłby sam Dickens. Choinka wiedząc, że ktoś wyjątkowy nadchodzi, rozświetliła swoimi światełkami salę. Aniołek, który przybył na tę okoliczność zawisł nad kominkiem i obserwował całą sytuację. Około godziny 12.15 do sali przybył wyczekiwany święty Mikołaj. Gość przedstawił się zgromadzonym i w asyście swoich pomocnic, aniołków, wręczył uczniom słodkie upominki. Każdy z uczniów miał możliwość rozmowy z biskupem Mirry. Wszystkie klasy otrzymały, nie taki drobny, upominek. Warto podkreślić, że święty nie zapomniał o
nauczycielach oraz dobrych duszach, które wspierają organizację Polskiej Sobotniej Szkoły w South Norwood. Jeśli ktoś z Państwa pragnie skontaktować się ze świętym Mikołajem to można napisać list, a następnie przekazać p. Grzegorzowi Ostrożańskiemu. Chodzą słuchy, że świetnie zna Mikołaja i jeśli
trzeba, to chętnie przekaże informacje i podziękowania. Wszystkim zgromadzonym serdecznie dziękujemy.

Izabella Skrzypczak