6 Oliver Grove

London SE25 6EJ

kontakt@szkola-croydon.co.uk

07578781570 (w soboty 09:30 - 13:00)

Zmiany w Naszej Hetmańskiej Placówce

Za nami kolejne Schola Anno Domini. Rok, gdzie Drodzy Rodzice, Opiekunowie oraz niesamowita Dziatwo działo się naprawdę wiele. Zarówno wewnątrz „ murów Olivier Grove 6 „ jak i na zewnątrz. Przecież nasi zdolni uczniowie dumnie brali udział w międzynarodowym turnieju, międzyszkolnych konkursach i wydarzeniach kulturalnych.

Z końcem roku szkolnego na posiedzeniu Rady Pedagogicznej z udziałem Powierników Szkoły został wybrany nowy zarząd.

Są to znakomite, z werwą i wzajemnie uzupełniające się osobistości.
Bardzo zaangażowane od wielu lat. Ponadto łączące dwa pokolenia. Taka mieszanka młodości i niezbędnego doświadczenia gwarantuje państwu, młodzieży oraz dzieciom dalszy progres w utrzymaniu, pogłębianiu, a także czynnym-tak właśnie – współtworzeniu unikalnego dziedzictwa, jaką jest ponad 1000-letnia niepowtarzalna kultura państwa Rzeczypospolitej Polski.

polska szkola croydon nowa dyrekcja

Oto skład kierownictwa

Dyrektor — Ewa Nalewajko.
Doświadczona nauczycielka w polskiej szkole państwowej oraz wieloletni skarbnik zarządu Organizacji Pożytku Publicznego

Wicedyrektor do spraw kulturalno-oświatowych — Barbara Trzebiatowska.
Ikona naszego „Soplicowa na Croydon”, osobiście znająca założycieli szkoły i ich pierwszych wykładowców.

Wicedyrektor do spraw administracyjnych — Marta Czarnecka.
Pani Marta jest absolwentką tej wspaniałej 72- letniej szkoły. Bardzo potrzebna i niezbędna w dalszym rozwoju polskiej kultury na Olivier Grove 6. Swoją mądrością, młodzieńczą energią i zapałem reprezentuje drugie pokolenie nauczycieli, tak niezbędne w dalszym podtrzymaniu polskości wśród obecnych, czy przyszłych uczniów.

Z Poważaniem Grzegorz Ostrożański.

Ruszyły zapisy na rok 2024/25:

12.03.2024 – obecni uczniowie naszej szkoły i ich rodzeństwo rozpoczynające naukę w nasze szkole.
01.04.2024 – dzieci do tej pory nieuczące się w naszej placówce.

Zmianie uległa kwota opłaty za czesne. Kwotę czesnego, jak i kryteria przyjmowania uczniów, znajdą Państwo w zakładce: Procedury Zapisów i Opłaty.